1

2

4
نشست کتابخوانی ویژه مدیران و روسای ادارات شهرستان زرند برگزار شد دومین جلسه نشست کتابخوانی ویژه مدیران و مسولین ادارات شهرستان زرند ساعت 6:45 صبح در محل کتابخانه عمومی علامه مجلسی زرند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زرند جلسه نشست کتابخوانی با حضور فرماندار، رئیس  دادگستری، رئیس آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین این شهرستان برگزار شد. در این جلسه مسئولین شهرستان پس از بازدید از بخشهای مختلف کتابخانه، ساعتی را به مطالعه کتاب در سالن مطالعه  و بحث پیرامون کتاب پرداختند.
حبیب الله خنجری، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زرند حدیثی از  اولین امام شیعیان حضرت علی (ع) درباره کتاب عنوان کرد که فرموده اند: کسی که با کتاب ها آرامش می یابد هرگز آسایش از او سلب نمی شود . وی در ادامه گفت :  کتاب غذای روح است و مسئولین باید این فرصت ها را غنیمت شمرده و در جلسات کتابخوانی حضور مستمر داشته باشند.
محمد محمدی، رئیس دادگستری شهرستان اظهار کرد: کتاب و کتابخوانی در قران و اسلام جایگاهی عظیم دارد و ایده های نو باعث گسترش فرهنگ کتابخوانی در جامعه می شود و بر ضرورت وجود کتاب در سبد خانوارها تاکید کرد.
در پایان مراسم، خنجری، فرماندار شهرستان زرند تداوم برگزاری جلسات را برای مسئولین شهرستان، در اشاعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی تاثیرگذار دانست .
این جلسه در ساعت 8 صبح با ذکر صلوات بر محمد و ال محمد به پایان رسید.

 
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 315