همزمان با سالگرد زلزله کوهبنان: مدیرکل کتابخانه های عمومی با کتابداران شهرستان کوهبنان دیدار کرد مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از کتابخانه های عمومی شهرستان بازدید و با کتابداران شهرستان کوهبنان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان،  همزمان با سالگرد زلزله کوهبنان محمدجواد حسین زاده، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از کتابخانه های عمومی شهرستان کوهبنان بازدید دیدار کرد.

حسین زاده به منظور بررسی وضعیت کتابخانه ها از کتابخانه های عمومی شهرستان کوهبنان و بخش کیانشهر بازدید و با کتابداران دیدار کرد و ضمن بررسی مسائل و مشکلات آنها، در جریان آخرین اقدامات انجام شده مربوط به جام باشگاههای کتابخوانی قرار گرفت.

در این دیدار کتابداران کتابخانه عمومی شهید اول کوهبنان گزارشی از فعالیت های فرهنگی خود را ارائه دادند و فعالیت گروهی را از موفقیت های خود در جذب مخاطبین عنوان کردند.

حسین زاده برنامه ریزی، برخورد مناسب، مشاوره دادن خوب به اعضا و مراجعین کتابداران این شهرستان را یکی از نکات مهم و تاثیرگذار در ترغیب عموم به کتابخوانی دانست و گفت: این کتابخانه دارای کتابداران بسیار علاقمند به حوزه کتاب بوده که با رفتار خوب و داشتن اطلاعات کافی بهترین مروج کتاب هستند.

در پایان کتابداران شهرستان پیشنهادات و نقطه نظرات خود را ارائه دادند.  

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 507