1

2

3

4
بهسازی و مقاوم سازی 2 باب کتابخانه عمومی در شهرستان کرمان کتابخانه عمومی شهرهای باغین و جوپار پس از انجام تعمیرات ساختمانی و مقاوم‌سازی بنا، به بهره‌برداری رسید مدیر کل کتابخانه های عمومی از اتمام دو پروژه بهسازی و مقاوم سازی کتابخانه های عمومی شهرستان کرمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی کرمان، محمد جواد حسین زاده، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از پایان عملیات بهسازی و مقاوم سازی کتابخانه عمومی امام موسی بن جعفر (ع) شهر باغین و کتابخانه عمومی امام علی النقی(ع) شهر جوپار خبر داد و گفت: عملیات عمرانی این پروژه ها توسط دفتر فنی این اداره کل با اعتباری بالغ بر 510 میلیون ریال انجام شد.

وی افزود: اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان کرمان در راستای ارتقای عملکرد، خدمات‌دهی و تکریم کتابخوانان، عملیات عمرانی نظیر مقاوم سازی بنا، تغییرات نقشه داخلی، سرامیک کف، رنگ آمیزی ، محوطه سازی، مناسب سازی فضا برای معلولین، تعویض سیستم های تجهیزات، بهبود سیستم روشنایی و تعمیر سیستم های گرمایشی و سرمایشی را به انجام رساند.

حسین زاده عنوان کرد: این کتابخانه ها، تنها کتابخانه های شهرهای باغین و جوپار محسوب می شوند که در دو نوبت صبح و عصر به ارائه خدمات می پردازند. وجود این کتابخانه ها با بخش های مختلفی از جمله کودک و نوجوان، مرجع، کرمان شناسی، دفاع مقدس و ... موجب ارتقای فرهنگ کتاب و کتابخوانی در منطقه است. 

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان تصریح کرد: کتابخانه ها از جمله مراکز مهم و تاثیرگذار فرهنگی در استان محسوب می شوند که روزانه به قشر زیادی از نوجوانان و جوانان اهل مطالعه خدمات ارائه می دهند.

 
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 476