1
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمان از عضویت رایگان کتابخانه های مسیر راهپیمایی 13 آبان خبر داد. به مناسبت بزرگداشت 13 آبان ، عضویت تعدادی از کتابخانه های عمومی استان کرمان که در مسیر راهپیمایی قرار دارند رایگان خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، محمد جواد حسین زاده، مدیر کل کتابخانه های عمومی با اعلام این خبر عنوان کرد: شرکت کنندگان در راهپیمایی می‌توانند روز یکشنبه 13 آبان ماه همزمان با حضور خود در راهپیمایی ، کارت عضویت یکساله خود را از کتابخانه های واقع در مسیر راهپیمایی به صورت رایگان دریافت کنند.
حسین زاده اظهار داشت : با توجه به اینکه راهپیمایی 13 آبان روز یکشنبه ساعت 9 از چهارراه توحید آغاز و به سمت میدان شورا ادامه پیدا می کند،  کتابخانه عمومی شهید باهنر در این مسیر آمادگی خدمت رسانی و عضوگیری رایگان شرکت کنندگان در راهپیمایی را دارد.
وی با بیان اینکه استان کرمان  در حال حاضر 132 باب کتابخانه عمومی دارد، گفت: بر اساس طرح عضویت سراسری نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، علاقه مندان می توانند با عضو شدن در یک کتابخانه عمومی از خدمات تمامی کتابخانه‌های عمومی کشور استفاده کنند.
حسین زاده به بیان اهمیت آگاهی بخشی در جامعه به ویژه نسل جوان و نوجوان اشاره کرد و گفت: ملت ایران همواره در راهپیمایی این روز بزرگ و تاریخی، نفرت و انزجار خود را از آمریکای جنایتکار و همدستانش با شکوه هرچه تمام به نمایش می‌گذارد.
 وی افزود:  فطرت پاکی که در جوانان و نوجوانان ایرانی وجود دارد باعث ادامه انقلاب اسلامی می شود و دانش آموزان و دانشجویان در این مراسم حضوری جدی و پرشور دارند .
مدیرکل کتابخانه های عمومی کرمان خاطرنشان کرد: ثبت نام رایگان در همه کتابخانه‌های عمومی استان کرمان با مراجعه حضوری شخص متقاضی به کتابخانه‌های عمومی و ارائه کارت شناسایی انجام می شود.
لازم به ذکر است کتابخانه های عمومی شهید مطهری شهرستان بم، فیض کاشانی، ثامن الائمه، امام رضا(ع)، امام جعفر صادق(ع)، بنیاد سیدالشهدا (ع)، اندیشه شهرستان راور نیز در این روز عضویت رایگان خواهند داشت.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 296