1
جلسه انجمن کتابخانه عمومی مالک اشتر شهر بلوک برگزار شد چهارمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهر بلوک با حضور بخشدار، شهردار و اعضاء انجمن تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان، چهارمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهر بلوک با حضور هادی شهریاری، بخشدار، امید آذرمهر، شهردار و سایر اعضاء انجمن در محل بخشداری تشکیل شد.
شهریاری، بخشدار شهر بلوک تصریح کرد: امروز کتاب و کتاب‌خوانی از مقوله‌های مهم فرهنگی کشور محسوب می‌شود و جایگاه کتاب در ارتقای فرهنگی جامعه بی‌بدیل و ویژه است که این امر، وظیفه متولیان فرهنگی کشور را افزون می‌کند.
اکبر صالحی، رئیس اداره شهرستان جیرفت در ادامه جلسه عنوان کرد: از بخشدار، شهردار، اعضای انجمن‌ کتابخانه‌ عمومی مالک اشتر و همه دست‌اندرکاران عرصه کتاب و کتاب‌خوانی در این شهر، قدردانی و تلاش در راستای ترویج فرهنگ مطالعه در بین نوجوانان و جوانان را با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری، حائز اهمیت خواند.
وی افزود: اگر بخواهیم به ارزش های علمی برسیم، باید با کتاب ارتباط مستمر داشته باشیم. لذا تلاش کتابخانه های عمومی بر این است تا عادت مطالعه را در گروه سنی کودک و نوجوان نهادینه کند.
منیره پلاشی، مسئول کتابخانه مالک اشتر، گزارشی از فعالیت‌های کتابخانه در 6 ماهه نخست سال 97 ارائه داد. وی گفت: همکاری بیشتر اعضاء انجمن و به‌ویژه نماینده آموزش‌وپرورش به‌منظور استفاده از ظرفیت مدارس و مشارکت بیشتر دانش آموزان در فعالیت‌های فرهنگی و کتاب‌خوانی موجب ارتقاء سطح علمی و فرهنگی منطقه خواهد شد.
در ادامه این جلسه، سایر اعضاء انجمن‌ کتابخانه‌ مالک اشتر، دیدگاه‌ها و پیشنهادهای خود را بیان کردند.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 477