از هفته کتاب تاکنون: حضور بیش از 12 هزار نفر در مسابقه کتابخوانی «آسمانی ها» از هفته کتاب تاکنون بیش از 12 هزار نفر در مسابقه کتابخوانی «آسمانی ها» ویژه کنگره 6500 شهید استان کرمان مشارکت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی،

 و کنگره بزرگداشت ۶۵۰۰ شهید استان کرمان توسط اداره کل کتابخانه های عمومی برگزار می شود.

این مسابقه از هفته کتاب در کتابخانه های عمومی سراسر استان شروع شد و تا کنون 5220 نفر در بخش جوان و بزرگسال ، 4526 نفر در بخش نوجوان و 2637 نفر در بخش کودکان مشارکت داشته اند.

منابع این مسابقه در رده سنی نوجوان (۴ تا ۱۱ سال) کتاب های «۷شین» نوشته شهربانو برزگر و «فقط: دختر بابا» نوشته طیبه شجاعی،  در رده سنی نوجوان (۱۱ تا ۱۷ سال) کتاب‌های «وصل خوبان» تالیف جعفر طیار و «بگو به جان امام» تالیف آذر همتی و در بخش جوان و بزرگسال (۱۷ سال به بالا) کتاب‌ «کریمانه» روایت حضور مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در منازل شهدای کرمان سال ۱۳۸۴، کاری از انتشارات صهبا و کتاب «آن بیست و سه نفر» اثر احمد یوسف زاده است.

آیین نامه و سئوالات مسابقه کتابخوانی کنگره بزرگداشت ۶۵۰۰ شهید استان کرمان در سه مقطع سنی کودک، نوجوان و بزرگسال در پورتال اداره کل کتابخانه های عمومی استان قرار گرفته است و علاقه مندان به شرکت در مسابقه می توانند با مراجعه به کتابخانه های عمومی استان، منابع مسابقه را دریافت، ‌مطالعه و در مسابقه به صورت مکتوب شرکت کنند

این مسابقه از ۲۴ آبان ماه آغاز و تا پایان بهمن ماه ادامه دارد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 342