1
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان شهربابک برگزار شد جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان شهربابک با حضور فرماندار، شهردار وبخشدار بخش مرکزی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی دومین انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان شهربابک  با حضور فرماندار، بخشدار بخش مرکزی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و دیگر اعضای انجمن، با هدف جذب اعضا و فعالیتهای فرهنگی در محل کتابخانه عمومی امیری شهر دهج تشکیل جلسه داد.
علیرضا اسدی، فرماندار شهر بابک عنوان کرد: یکی از عوامل مهم در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی حضور مستمر دانش آموزان در کتابخانه های عمومی است که در این امر مهم آموزش و پرورش و مدیران مدارس می توانند نقش موثری داشته باشند.
وی اظهار داشت: مطالعه و خواندن فعالیت باارزشی است که موجب پیشرفت جامعه در زمینه‌های مختلف از جمله فناوری، اقتصادی و اجتماعی می‌شود، اما بسیاری از افراد این مهم را نادیده گرفته و وقت خود را صرف کتابخوانی و ارتقای خود و جامعه نمی‌کنند
 محسن هاوشکی، بخشدار مرکزی شهرستان، ضمن تشکر از اداره کتابخانه های عمومی گفت: میزان پیشرفت فرهنگ در هر جامعه بستگی تنگاتنگی به میزان مطالعه فردی و برخورد مناسب افراد آن جامعه با کتاب و کتابخوانی دارد.
در ادامه حسن منگلی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهر بابک ضمن اشاره به اقدامات فرهنگی انجام شده به ویژه جشنواره کتابخوانی رضوی، گزارش فعالیتهای صورت گرفته در نیمه اول سال را ارائه نمود.
وی گفت: توجه به امر کتاب و کتابخوانی از مطالبات جدی مقام معظم رهبری از مسئولین جامعه است که بارها در سخنرانی های خود به آن اشاره داشته و دارند. امید است که بتوانیم پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در این مسیر خدمت نمائیم.
در ادامه هر یک از اعضاء پیشنهادات و نقطه نظرات خود را ارائه و در پایان از بخش های مختلف کتابخانه بازدید نمودند.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 449