به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی: عضویت رایگان بیش از 7 هزار نفر در کتابخانه های عمومی استان کرمان همزمان با چهلمین سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران بيش از 7 هزار نفر به صورت رايگان در كتابخانه هاي عمومي استان كرمان عضو شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، محمد جوادحسین زاده، مدیر کل کتابخانه های عمومی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: خدمت به فرهنگ جامعه در عرصه کتاب و کتابخوانی، خدمتی ارزشمند و گرانمایه است که در همین راستا و با هدف اشاعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی، عضویت درکتابخانه های عمومی تحت پوشش این اداره کل در روز 14بهمن رایگان اعلام شد.

وی افزود: ثبت نام رایگان از افراد برای عضویت در کتابخانه ها باید نهادینه شود و با افزایش شمار اعضای کتابخانه ها و فراهم نمودن تسهیلات براي آنها، مي توان در جهت ارتقاء سطح آگاهي هاي افراد جامعه گام برداشت.

حسین زاده در ادامه گفت: تعداد زیادی از همشهریان در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی ضمن بازدید از غرفه این اداره کل فرم عضویت رایگان کتابخانه مدنظر خود را دریافت کرده اند و یا بصورت آنلاین درکتابخانه های عمومی استان عضو شدند.

حسین زاده گفت: حوزه کتاب و کتابخوانی به گروه خاص و ویژه ای تعلق نداشته و کتابخوانی بايد به عنوان یک نیاز و احساس دائمی در میان عموم افراد جامعه رواج داشته باشد

www.samanpl.ir گفتنی است  علاقه مندان می توانند درخواست عضویت اولیه خود را از طریق سامانه سامان به آدرس

 ثبت نموده و با مراجعه به کتابخانه مورد نظر با اعلام اینکه فرم الکترونیکی تکمیل کرده اند، نسبت به دریافت کارت عضویت یکساله رایگان خود اقدام کنند.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 353