1
جلسه ی مشترک انجمن کتابخانه های عمومی راور و بخش کوهساران برگزارشد سومین جلسه ی مشترک انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان راور و بخش کوهساران با حضور فرماندار، سرپرست بخشداری و دیگر اعضا در محل فرمانداری تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه ها، مالک اژدری فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان راور بیان کرد : بسیاری از مشکلات اجتماعی ریشه در جهل و نادانی افراد و دوری از کتاب و مطالعه دارد و مطالعه عامل پیشگیری از آسیب های اجتماعی است پس نهادینه شدن فرهنگ مطالعه وکتابخوانی یک نیاز ضروری برای جامعه است .
وی در ادامه افزود: تبلیغ واطلاع رسانی و فراهم کردن امکانات لازم وهماهنگی با مراکز فرهنگی و کمک به برگزاری کارگاههای آموزشی برای مربیان از جمله وظایف ستاد اجرایی جام باشگاههای کتابخوانی است.
اعظم منوچهری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی، از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه های عمومی این شهرستان خبر داد و گفت: کتابداران و مجموعه کتابخانه های عمومی شهرستان راور با هدف ترویج مطالعه و کتابخوانی، با برگزاری برنامه های فرهنگی و راه اندازی باشگاه های کتابخوانی در جذب مخاطبین بخصوص کودکان و نوجوانان تلاش مجدانه دارند..
احمد کمالی ، سرپرست بخشداری گفت: راه اندازی کتابخانه های کوچک در مساجد ،محلات، مراکز کوچک فرهنگی با مشارکت کودکان ونوجوانان در احیاء وگسترش فرهنگ وکتابخوانی تاثیر گذار خواهد بود
وی گفت: کتابخانه های عمومی و کتابداران نقش مهمی در ایجاد انگیزه مطالعه در این قشر دارند .
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 490