مدیرکل کتابخانه های عمومی کرمان خبر داد: اهدای دیه فرزند برای ساخت کتابخانه در کرمان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمان از اهدای دیه فرزند یکی از شهروندان کوهبنانی برای ساخت کتابخانه در آن شهرستان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، خانواده مرحوم جابر طهماسبی، یکی از شهروندان کوهبنانی دیه فرزندشان را که سال گذشته در سانحه تصادف درگذشته برای ساخت کتابخانه در شهرستان کوهبنان اهدا کرده است.

محمد جواد حسین زاده، مدیر کل کتابخانه های عمومی، ضمن اشاره به عمل خداپسندانه این خانواده عنوان کرد: ساخت کتابخانه در محل زادگاه مرحوم به عنوان یک عمل خیر، صدقه جاریه و باقیات الصالحات برای آن مرحوم است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمان از اهدای ۱۲ هزار مترمربع زمین برای ساخت کتابخانه توسط خیران کتابخانه‌ساز استان کرمان خبر داد و افزود: خانواده مرحوم جابر طهماسبی، مبلغ یک میلیارد ریال از دیه فرزندشان را که سال گذشته در سانحه تصادف درگذشته برای ساخت کتابخانه در شهرستان کوهبنان اهدا کرده است.

وی به عملکرد چشمگیر و حضور مؤثر خیران کتابخانه‌ساز در استان کرمان اشاره کرد و گفت: ۳۰ باب کتابخانه در سطح استان کرمان با زیربنای بیش از 17 هزار متر مربع توسط خیران کتابخانه‌ساز ساخته شده است.

حسین زاده  با اشاره به اهمیت اقدام نیکوکاران در رشد کتابخوانی، ادامه داد: نیکوکاران مایه برکت جامعه هستند و برای این نیکوکاران از درگاه الهی طلب جزای خیر کرد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 608