1
به مناسبت هفته نیروی انتظامی دیدار پرسنل اداره شهرستان کرمان با کارکنان کلانتری 14 و خانواده شهدای نیروی انتظامی
دیدار پرسنل اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کرمان با پرسنل و کارکنان کلانتری 14 شهر کرمان به مناسبت هفته ناجا
پرسنل اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کرمان به مناسبت هفته نیروی انتظامی روز یکشنبه مورخ 15/07/97  با پرسنل و کارکنان کلانتری 14 شهر کرمان در دفتر جانشین فرمانده دیدار نمودند.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، در این دیدار شمس الدینی پور رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کرمان اظهار داشت: یکی از رسوم پسندیده در کشور، نام گذاری روز یا روزهایی از سال با هدف گرامیداشت مناسبات مهم است که تلاشی است بر تمرکز بیشتر جامعه بر فعالیت ها و خدمات صورت گرفته و نیز قدرشناسی است. وی ضمن تبریک و گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، افزود: امنیت از مولفه های پیشرفت یک جامعه می باشد و نیروی انتظامی با برقراری امنیت، نقش مهمی در توسعه فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در شهرستان ایفا می نماید.در ادامه ایشان افزود، امکان عضویت رایگان جهت پرسنل خدوم و خانواده ایشان در سراسر کتابخانه های عمومی شهرستان فراهم گردیده است.
 در پایان این دیدار به پاس زحمات ارزشمند پرسنل و کارکنان کلانتری 14 شهر کرمان از طرف اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کرمان، تعدادی کتاب به همراه گل و لوح سپاس به ایشان اهداء گردید.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کرمان با خانواده شهدای نیروی انتظامی
مصطفی شمس الدینی پوربه همراه جناب سرگرد علیرضا تحصیلی جانشین فرمانده کلانتری 14 و جمعی از همکاران اداره کتابخانه ها روز یکشنبه مورخ 15/07/97 به مناسبت هفته نیروی انتظامی در راستای ارج نهادن به ایثار و از خودگذشتگی شهدا با حضور در منزل شهیدان امنیت حمیدرضا نقی زاده، حسن پورمحی آبادی و جانباز مهدی اسدی ضمن قدردانی از خانواده های شهدا و جانباز گرانقدر افزود: نیروی انتظامی در راه برقراری امنیت و آرامش جامعه، شهیدان و جانبازان زیادی را تقدیم ایران اسلامی کرده است که همواره بر دلاوری ها و ایثارگری‌های آنان افتخار می ورزیم. رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کرمان، اضافه کرد: خانواده های شهدا نیز به دلیل صبر بر فشار و سختی هایی که به آنان وارد می شود ان شاءالله اجر و پاداش شهید را خواهند داشت.
در ادامه وی بر پاسداشت راه و یاد شهیدان و انتقال مکتوب فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های بعدی، بر  ثبت و  نگارش خاطرات و خطراتی که بر جانباز سرافراز و خانواده های شهدا گذشته است، تأکید ورزید. در پایان با اهداء گل، لوح سپاس و هدیه از جانباز گرانقدر و خانواده های شهداء تقدیر به عمل آمد.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 506