همزمان با هفته دفاع‌مقدس صورت می‌گیرد؛ روایت حماسه بانوان در دوران جنگ تحمیلی محفل ادبی «بانوان راوی حماسه» با موضوع نقش زنان در دفاع ‌مقدس همزمان با هفته دفاع‌مقدس و به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه‌ اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، محفل ادبی مجازی «بانوان راوی حماسه» با موضوع نقش زنان در دفاع‌مقدس همزمان با هفته دفاع‌مقدس و ایام بزرگداشت چهلمین سالگرد این حماسه، به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور با حضور جمعی از بانوان شاعر شاخص و فعال در عرصه ادبیات مقاومت به صورت مجازی برگزار می شود.

در این نشست که  از ساعت ۱۴ تا ۱۵:۳۰ روز یکشنبه ششم مهرماه همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس برگزار می شود بانوان شاعر اشعار خود را پیرامون نقش زنان در دفاع مقدس و حماسه سازان عرصه مقاومت و ایثار قرائت می کنند.

فریبا یوسفی، عالیه مهرابی، پونه نیکوی، فاطمه نانی زاد، راضیه رجایی، فاطمه افشاریان، سیده محدثه حسینی و نغمه مستشارنظامی در محفل شعر بانوان راوی حماسه شعرخوانی می کنند.

علاقه مندان برای شرکت در نشست، می توانند با استفاده از این پیوند (https://www.skyroom.online/ch/tehranpl.ir/mahafel) و گزینه مهمان استفاده کنند. 

بيشتر
 [PageVisit]