منو

اخبار برگزيده

با حضور قاری برجسته کرمانی؛

محفل قرآنی «ربیع القرآن» به میزبانی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان کرمان برگزار شد

هفدهمین نشست محفل قرآنی «ربیع القرآن» با حضور مجتبی یداللهی، قاری ممتاز کرمانی در فضای اسکای روم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان کرمان ، هفدهمین روز از محفل مجازی قرآنی «ربیع القرآن» روز جمعه 10 اردیبهشت ماه به میزبانی این اداره‌کل و با حضور مجتبی یداللهی، از قاریان برجسته  استان کرمان  در فضای اسکای روم برگزار شد.

در این برنامه آیه 30 سوره  فصلت توسط یداللهی قرائت و سئوال مسابقه با موضوع حکومت صالحان برزمین مطرح شد که علاقه‌مندان تا ۲۴ ساعت پس از پایان برنامه می‌توانند با ارسال پاسخ صحیح به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۵۰۱۸ در این مسابقه شرکت کنند. به برگزیدگان این مسابقه  نیز جوایزی اهدا خواهد شد.

گفتنی است، محفل انس با قرآن کریم «ربیع القرآن» با هدف توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی و تعمیق باورهای دینی در خانه و خانواده، با مشارکت ادارات‌کل کتابخانه‌های عمومی استان‌ها با حضور قاریان ممتاز کشور به صورت مجازی در فضای اسکای روم برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند در ماه مبارک رمضان همه روزه ساعت ۱۸ از طریق نشانی https://www.skyroom.online/ch/tehranpl.ir/quran در این محفل قرآنی شرکت کنند. این ویژه‌برنامه که با محوریت اداره‌کل کتابخانه های عمومی استان تهران برگزار می‌شود به صورت زنده نیز از صفحه اینستاگرام این اداره‌کل به نشانی Instagram.com/tehranplir و صفحات مجازی استان‌ها پخش خواهد شد.