فهرست

تازه‌ترين اخبار

در هفته کتاب انجام شد:

بازدید نماینده مردم کرمان و راور در مجلس از کتابخانه مرکزی کرمان

پور ابراهیمی، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از کتابخانه مرکزی کرمان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان؛ به مناسبت بیست و نهمین دوره هفته کتاب دکتر محمد رضا پورابراهیمی، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از بخش های مختلف کتابخانه مرکزی کرمان بازدید کرد و با اهدای گل از کتابداران تقدیر نمود.

وی در این این بازدید با اشاره به فعالیت های خوب انجام شده  در حوزه کتابخانه های عمومی بیان کرد: تغییرات ایجاد شده در کتابخانه های عمومی، بهسازی های انجام شده، شاداب سازی کتابخانه ها، ظرفیت نیروی انسانی و منابع موجود در کتابخانه ها اقدامات ارزنده و قابل توجهی است که در اختیار علاقه مندان به حوزه کتاب و کتابخوانی قرار دارد و باید از این ظرفیت ها به خوبی استفاده شود.

وی با ابراز خرسندی از تلاش های صورت گرفته برای هرگونه کمک و حمایت به کتابخانه ها و ارتقا فرهنگ مطالعه و کتابخوانی اعلام آمادگی نمود.

پورابراهیمی با اشاره به تغییر فضای مطالعه از کتاب به منابع مجازی بیان کرد: با اینکه کتاب‌ها در سال‌های اخیر با توجه به سهولت دسترسی و کم حجم بودن به سمت دیجیتال رفته‌اند، اما فضای کتابخانه هنوز هم به عنوان ساختاری سنتی مورد توجه بسیاری از علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی است.

گفتنی است نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی تعدادی از کتابهای کتابخانه شخصی خود را به کتابخانه مرکزی کرمان اهدا کرد.

در این دیدار کارت عضویت پورابراهیمی به وی تقدیم شد.