فهرست

شهرستان رابر


در سفر مدیرکل کتابخانه های عمومی کرمان به رابر انجام شد؛ نشست با کتابداران شهرستان رابر و حضور در جلسه نقد و بررسی کتاب «من قاسم سلیمانی هستم» مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمان در سفری یک روزه به رابر و روستای قنات ملک ضمن شرکت در جلسه نقد و بررسی از کتابخانه عمومی شهرستان رابر بازدید و با کتابداران دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، احمد وفائی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به همراه جمعی از همکاران ستاد اداره کل در سفری یک روزه به شهرستان رابر، با حضور در جلسه نقد و بررسی کتاب «من قاسم سلیمانی هستم» نوشته: محمد حسینخانی، از کتابخانه عمومی علامه مجلسی (ره) این شهرستان بازدید و در نشستی صمیمی با کتابداران دیدار و گفتگو کرد.
در جلسه نقد و بررسی کتاب «من قاسم سلیمانی هستم» ویژه برنامه « نذر کتاب به نیت حاج قاسم» مطرح شد و محمد حسینخانی، نویسنده بومی شهرستان رابر مجموعه ای از کتاب های خود را به کتابخانه علامه مجلسی (ره) اهدا کرد.
شایان ذکر است محمد ارجمند، نماینده کانون فرهنگی و آموزشی قلم چی هم مجموعه ای از کتب آموزشی این کانون را در نذر کتاب به نیت حاج قاسم به کتابخانه اهدا نمود.
گفتنی است، در این سفر وفائی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ، از محل نگهداری کتب شخصی سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی در روستای قنات ملک بازدید و برای ساماندهی و تجهیز محل مذکور قول مساعد داد.
لازم بذکر است موقوفه سردار سلیمانی در طبقه بالای مسجد اهل بیت(ع) روستای قنات ملک زادگاه سردار سلیمانی واقع شده است.
دراین بازدید نیازهای تعمیراتی و تجهیزاتی کتابخانه عمومی علامه مجلسی(ره) در دست بررسی قرار گرفت.
منبع: rabar