فهرست

شهرستان رابر

با هدف بررسی و توسعه کتابخانه های عمومی انجام شد؛ بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از کتابخانه عمومی علامه مجلسی شهرستان رابر نماینده مردم شهرستان های بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی از بخش های مختلف کتابخانه عمومی علامه مجلسی شهرستان رابر بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، صمدالله محمدی، نماینده مردم شهرستان های بافت ،رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی ضمن دیدار با کتابداران، از بخش های مختلف کتابخانه عمومی علامه مجلسی شهرستان رابر بازدید کرد.
محمدی ضمن با اشاره به اهمیت کتابخانه های عمومی در ارتقای سطح فرهنگ عنوان کرد: برای داشتن جامعه ای آگاه و پیشرفته باید شرایط مطلوب از جهت فضای کتابخانه‌ای، منابع اطلاعاتی و برای اقشار مختلف فراهم کرد تا مردم همه مناطق برای کسب دانش و آموزش مستمر به کتابخانه ها دسترسی داشته باشند.
صمدالله محمدی با تاکید بر ظرفیت و استعدادهای علمی فرزندان منطقه رابر توسعه فضای فیزیکی کتابخانه علامه مجلسی رابر را ضروری دانست.
در این بازدید راضیه جهانشاهی، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رابر  گزارشی از وضعیت کتابخانه های عمومی و مشارکتی شهرستان و فعالیت های فرهنگی، امانت، تعداد منابع و متراژ کتابخانه های عمومی و مشارکتی را ارائه کرد.
این بازدید به منظور توسعه فضای فیزیکی کتابخانه عمومی علامه مجلسی و درخواست احداث کتابخانه در یکی از محله های پر تراکم شهر رابر از نظر جمعیتی و روستای شهید پرور و نمونه گنجان انجام شد.
 
منبع: rabar