فهرست

شهرستان منوجاندر جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان منوجان مطرح شد: ترویج کتابخوانی با ابتکار، خلاقیت و نوآوری همراه باشد سید ابوالحسن حسینی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار منوجان در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان منوجان ترویج کتابخوانی همراه با خلاقیت و نوآوری را موثر دانست.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان کرمان، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان منوجان با حضور سید ابوالحسن حسینی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار؛ امین رضوانی، امام جمعه؛ مجید پور اسلامی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی؛ حسین اوژند، رئیس شورای اسلامی شهر؛ غلامحسین محمودی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ منصور زارعی، نماینده شهردار منوجان؛ اصغر کرمی، رئیس اداره آموزش و پرورش؛ حامد حاجب، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در محل دفتر معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری برگزار شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار منوجان با اشاره به اهمیت ترویج کتاب و کتابخوانی اظهار داشت: ترویج کتابخوانی باید با ابتکار، خلاقیت و نوآوری همراه باشد تا موثر واقع شود.
وی در ادامه عنوان کرد: ارتباط با کودکان با روش های خلاقانه و مبتکرانه امکان پذیر است و با توجه به گسترش فضای مجازی باید از این پتانسیل به خوبی بهره برد.
سید ابوالحسن حسینی در ادامه سخنان خود توجه به روستاها در حوزه کتابخوانی را امری لازم و ضروری دانست و اذعان داشت: روستاها هم باید به طور عادلانه از خدمات کتابخانه ها بهره مند شوند و خواستار تجهیز دهیاریها به قفسه کتاب و منابع کتابخانه ای شد.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین رضوانی، امام جمعه شهرستان منوجان بیان داشت: توجه به بحث کتاب و کتابخوانی باید در اولویت قرار داد و از فعالین حوزه کتاب و کتابداران حمایت شود.
حاجب، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گزارشی از فعالیتهای کتابخانه عمومی ارائه نمود.
در پایان اعضاء انجمن نظرات و پیشنهادهای خود را بیان کردند.
منبع: manoujan